همنوازان سایه» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفتند روزا موزیک - دانلود موزیک

 • همنوازان سایه» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفتند روزا موزیک - دانلود موزیک

  همنوازان سایه» در اجرایی که در جشنواره موسیقی فجر داشت، تمام قطعات اجرایی خود را از میان ساخته های آهنگسازان بزرگ و مرتبط با حال و هوای ایام پیروزی انقلاب اسلامی انتخاب کرده بود.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان»، شب گذشته اجرای گروه موسیقی همنوازان سایه» به سرپرستی محمد امین اکبرپور و خوانندگی حسین علیشاپور در سئانس دوم از ششمین شب جشنواره موسیقی فجر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت.

  این گروه اجرای خود در دو بخش روی صحنه برد. در بخش اول و اجرای ساز و آواز اکبرپور سرپرست گروه و نوازنده تار همراه با علیشاپور روی صحنه آمدند و قطعاتی را اجرا کردند. در بخش دوم دیگر اعضای گروه هم روی صحنه آمده و قطعاتی را اجرا کردند که اغلب از ساخته های زنده یاد محمدرضا لطفی بوده و خاطرات روزهای پیروزی انقلاب اسلامی را به ذهن متبادر می کرد.

  آذرخش» با شعری از هوشنگ ابتهاج و آهنگسازی زنده یاد لطفی اجرا شد. قطعه بعدی کاروان شهید» بود که همه آن را با صدای استاد شهرام ناظری به خاطر دارند. این قطعه هم با شعری از محمد ذکایی و آهنگسازی زنده یاد لطفی بود اجرا شد و علیشاپور خواننده گروه بخوبی از عهده اجرای این آهنگ برآمد. تیغ باید» با شعری از لاهوتی و آهنگسازی لطفی قطعه بعدی بود. همچنین از ساخته های این آهنگساز فقید گروه جانبازان» هم اجرا شد. قطعه پایانی این اجرا هم از میان ساخته های استاد حسین علیزاده انتخاب شده بود. قطعه اتحاد» با شعری از حمید حمزه پایان بخش این اجرا بود. اجرایی که تمام قطعات خود را با محوریت دهه فجر انتخاب کرده بود و توانست اجرایی درخور این ایام داشته باشد.

  در این کنسرت موسیقی، حسین علیشاپور به عنوان خواننده گروه همنوازان سایه» حضور داشت و بهنوش بهنام نیا و فیروزه رئیس دانا نوازندگان کمانچه، آرش عزیزی و محمذ امین اکبرپور نوازنده تار، محمد یوسفی نوازنده نی، حمیدرضا برزویی نوازنده سنتور، محمدباقر زینالی نوازنده عود، علی اکبر داداش زاده نوازنده رباب و سهیل اله دادیان نوازنده تنبک روی صحنه رفتند.

  جدیدترین اخبار دنیای موسیقی
  منبع

  مطلب همنوازان سایه» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفتند روزا موزیک در سایت بزرگ دانلود موزیک | روزا موزیک

دانلود آهنگ مهدی احمدوند خیال

دانلود آهنگ جدید شهریار خطیبی خاطره

دانلود آهنگ جدید فتاح فتحی خودخواه

دانلود موزیک جدید عماد طالب زاده به جون دوتامون

«همنوازان سایه» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفتند روزا موزیک

دانلود آهنگ جدید حامد همایون قسمت

دانلود آهنگ جدید روحا نیایش با نام مرد آزادی

صحنه ,روی ,موزیک ,نوازنده ,همنوازان ,سایه» ,روی صحنه ,همنوازان سایه» ,موسیقی فجر ,جشنواره موسیقی ,روزا موزیک ,موزیک همنوازان سایه» ,پیروزی انقلاب اسلامی ,دانلود موزیک همنوازان ,موزیک دانلود موزیک

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

موج دریا قصه هایی به رنگ دل عاشقان کره tarheeshel سککوک نماوا کلیپ 8 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. pikasohvnar عاشق نشی نمی فهمی این حال بد چه قد خوبه گلبرگ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.